Tudi naša šola se je pridružila projektu, ki spodbuja otroke in odrasle h gibanju v prostem času. Ko se 57-krat povzpnete na Sekirico, dosežete višino Triglava. Zdaj, ko je naša šola v fazi gradnje in nam primanjkuje površin za izvajanje športa, je projekt odlična priložnost, da se odpravimo v naravo in tam izvedemo pouk. Danes smo se prvič skupaj odpravili na Sekirico učenci 5. razredov in na list odtisnili štampiljko Športne zveze Logatec, ki tudi podpira to idejo učiteljice Katje Jug z OŠ 8 talcev Logatec. Na vrhu Sekirice te vsak dan čaka nova štampiljka, pa tudi novi obrazi, prijetna srečanja. Večina učencev razredne stopnje je list za štampiljke že prejela, učenci predmetne stopnje pa list lahko dobijo pri učiteljih športa.

Zdaj pa hitro na Sekirico!

Nataša Vidmar