Tekaško smučarski klub Logatec vabi vse rekreativne tekače, da se prijavijo na rekreativni Zimski nočni tek Logatca, ki bo v četrtek, 2. 2. 2023, ob 18.00 pod Sekirico. Lahko tečete posamično ali družinsko. Najmlajši se boste lahko preizkusili na poligonu.

Naši učenci v zadnjem času pridno izkoriščajo lepo urejene proge za tek na smučeh v času pouka in podaljšanega bivanja, zato še posebej vabljeni pogumni otroci, da pokažete, kaj ste se naučili. Vsak udeleženec prejme tudi medaljo.

Več si lahko preberete na FB strani TSK Logatec. Tam si lahko preberete tudi več o zimski šoli teka na smučeh, ki bo potekala v torek in sredo med počitnicami za otroke od 3. do 6. razreda. Prijavite se na mail: info@tsk-logatec.si

Lepo vabljeni!