V četrtek, 30.1.2020 bo športni dan za 6. razrede. Imeli bodo plavanje – preverjanje znanja plavanja.

Učenci naj pridejo v šolo kot običajno. Ob 8.00 uri bo odhod avtobusa v bazen Zapolje.

Ker je učencev veliko, bodo razdeljeni v dve skupini in sicer bomo skupini kombinirali s športno dvorano v Zapolju.

Učenci naj imajo s seboj kopalke, brisačo, lahko sušilec za lase (nekaj jih je na voljo tudi v Zapolju). Dekleta naj imajo spete lase, priporočamo plavalno kapo. Za dvorano naj imajo športno obutev in  športno opremo (lahko trenirka). Obvezno naj imajo kapo, po izhodu iz bazena.

V šolo se bomo vrnili do 12.30 ure. Kosilo bo kot običajno.

Če bi kdo od učencev želel izstopiti v Dol. Logatcu ali Blekovi vasi ob vračanju v šolo, naj ima od staršev napisano in  naj se odjavi od kosila v kolikor ga ima.

Špela Košak