NAVODILA STARŠEM GLEDE REAGIRANJA NA RAZLIČNE VRSTE STISK V ČASU ZAOSTRENIH UKREPOV ZARADI COVID-19

Zaostreni ukrepi zaradi SARS-CoV-2 krize lahko sprožajo pri otrocih in v njihovih družinah različne vrste stisk: učne, materialne ali čustvene stiske. Da bi tako ali drugačno stisko prepoznali kar čim prej in se nanjo čim bolj ustrezno tudi odzvali, sem vam pripravila seznam kontaktov, kjer lahko poiščete pomoč za vašega otroka ali zase.

Poleg spodaj navedenih kontaktov se lahko povežete tudi z mano. Pišite mi na elektronski naslov svetovalna.sluzba@os-tabor.si, da z mano uskladite datum in uro pogovora preko Teamsa ali telefona. V ta namen navedite v vašem sporočilu vašo telefonsko številko, če želite govoriti z mano po telefonu.

Naj vam ne bo nerodno. Poiščite pomoč, če ne zmorete več sami!

Priponki: