Spoštovani,

Zaposleni v  šolskem dispanzerju in zobnih ambulant se iskreno zahvaljujemo šoli za podporo in pomoč pri izvedbi sistematičnih pregledov šolarjev. Zahvaljujemo se tudi staršem, ki so podprli izvedbo pregledov med epidemijo.

Pri organizaciji za varno izvedbo pregledov je bilo potrebno veliko prizadevanja s strani večjega števila zaposlenih v Zdravstvenem domu.

Pri pregledih smo pri večjem številu otrok ugotavljali spremembe na hrbtenici (nekaj začetnih in nekaj bolj izraženih). Ker pa sedanja situacija nalaga veliko sedenja in prepovedi tudi skupinskih aktivnosti, smo z našo kineziologinjo pripravili seznam vaj, katere vas prosimo, da posredujete staršem.

V prihajajočem letu želimo vsem zaposlenim v šoli, staršem in učencem vse dobro.

Tim šolskega dispanzerja:
Blagica Džaić