Spoštovani starši/zakoniti zastopniki učencev OŠ Tabor Logatec,

obveščam vas, da v četrtek, 13. 5. 2021 od 16.00 – 18.00 ure načrtujemo še zadnje popoldanske govorilne ure pred zaključkom pouka v šolskem letu 20/21.

Skupne popoldanske govorilne ure bomo izvedli v šoli in na daljavo. Zato vas prijazno prosim, da v primeru, da se nameravate oglasiti na popoldanskih govorilnih urah osebno pri učitelju v šoli, svojo namero sporočite pisno ali po telefonu učitelju čimprej, da bo učitelj lahko organiziral popoldanske govorilne ure v skladu s priporočili in ukrepi NIJZ.

V šolo vstopajte posamezno, z masko, pri vhodu v šolo si razkužite roke. Prosimo vas, da se držite točno dogovorjenega termina z učiteljem. Prosimo vas, da se po šoli ne zadržujete po nepotrebnem.

V juniju bodo na voljo le dopoldanske govorilne ure po urniku učiteljev, ki je objavljen na šolski spletni strani v mapi STARŠI/SODELOVANJE.

Lepo vas pozdravljam.

Miša Stržinar, ravnateljica OŠ Tabor Logatec