Spoštovani starši in učenci OŠ Tabor Logatec,

približujemo se koncu jesenskih počitnic in nadaljevanju šolskega leta 2021/2022. Žal je ena naših glavnih pozornosti še vedno usmerjena v dogajanje v zvezi z virusom COVID 19 in preprečevanju nenadzorovanega širjenja le tega. Trenutno stanje števila okužb in odrejenih karanten posameznikom med počitnicami, tudi na naši šoli ni tako, kot bi si želeli. Starši nam dosledno javljate primere okuženosti in se vam na tem mestu za vse prejete informacije iskreno zahvaljujemo.

Stanje na šoli spremljamo in vam bomo nove informacije posredovali takoj, ko bo možno in potrebno.

S strani MIZŠ smo danes prejeli protokol SAMOTESTIRANJA UČENCEV, ki predvideva, da se bodo od prihodnjega tedna dalje, prostovoljno testirali vsi učenci. Kakšen bo ta postopek (strnjen zapis), pa si preberite na povezavi.

Spremljajte našo spletno stran in sporočila, ki jih prejemate s strani vodstva šole in vaših razrednikov ali drugih učiteljev. S skupnim sodelovanjem bomo uspeli preprečevati nenadzorovano širjenje okužbe in posledično zagotavljati večjo možnost izvajanja pouka v šolskih klopeh.

Hvala in lepo pozdravljeni,

pomočnica ravnatelja