Spoštovani starši,

Zaradi trenutnih razmer žal izvedba Novoletne tržnice v živo ne bo mogoča. Učenci so pridno izdelovali voščilnice ter uporabne in dekorativne predmete, ki bodo lahko krasili vaš dom v prazničnem času. Izdelki so fantastični.

Nekateri učenci so že izrazili željo, da bi kupili svoje izdelke. Če želite kupiti izdelek svojega otroka ali voščilnico, naj otrok prinese priporočeni znesek, ki mu ga bo povedala razredničarka (razrednik). Ob prejetju denarja mu bo predan izdelek. Ves izkupiček od prispevkov bo namenjen Šolskemu skladu.

Če potrebujete dodatno pojasnilo ali pa morda kakšno fotografijo izdelkov, se lahko obrnete na razrednika oz. razredničarko.

Od 1. decembra dalje bomo ostale izdelke ponudili preko spletne strani šole. Kako točno bo potekalo, vas pravočasno obvestimo.

Ob tej priliki se želimo zahvaliti vsem staršem, ki ste tako ali drugače pomagali pri uresničevanju naših idej za izpeljavo Novoletne tržnice. Morda pa nam jo nekoč zopet uspe izpeljati v živo.

kolektiv OŠ Tabor Logatec