Zimska šola v naravi

1.dan

V šoli smo se zbrali že ob 7h. Po testiranju smo na avtobus oddali prtljago in se odpeljali v Bohinj. Vožnja je trajala uro in pol. Ko smo prišli v CŠOD, smo odložili prtljago, vzeli opremo za smučanje in se odpeljali do gondole na smučišče Vogel. Na smučišču smo se najprej razdelili v skupine glede na naše smučarsko znanje. Smučali smo do približno pol enih. Nato smo se odpeljali z isto gondolo nazaj v dolino. V CŠOD-ju smo imeli najprej kosilo, nato pa smo se razdelili v sobe. Po krajšem počitku smo imeli predavanje o FIS pravilih in o varnost na smučišču. Ko smo povečerjali, smo šli na nočni pohod do Ribčevega Laza. Zvečer smo se kratkočasili s Padlet aplikacijo, ki jo je za nas ustvarila razredničarka. Tako bodo spomini na naše druženje ostali nepozabljeni!

Luka Pelhan in Nejc Cikač