Spoštovani starši in skrbniki,

začenja se novo šolsko leto, a žal ne po ustaljenih tirnicah. Kakor ste verjetno spremljali čez poletje, se v okolici naše šole veliko dogaja.

Zaradi gradbenih del, se predvideva, da šolska kuhinja do začetka meseca oktobra ne bo obratovala. Kljub temu smo se potrudili in vzpostavili začasno razdelilno kuhinjo, kjer bomo učencem matične šole pripravljali dopoldanske malice in nadomestek kosila t.i. suhi obrok. Cena suhega obroka znaša 1.90 EUR. Zajtrk bomo nudili samo prvošolcem v jutranjem varstvu. Popoldanske malice nebo.

Hkrati vas želimo ponovno opomniti, da bodo s dnem, 1. 9. 2022 dalje prijave in odjave obrokov potekale le preko aplikacije MojaMALICA in telefona. Priporočamo vam uporabo aplikacije, saj vam omogoča, da preverite, na katere obroke ste otroka prijavili ob začetku šolskega leta ter enostavno prijavo in odjavo obroka. Navodila za registracijo in uporabo aplikacije najdete na spletni strani šole pod zavihkom Prehrana.