V petek, 10. 3. 2023 je v Tehnološkem parku Ljubljana potekalo regijsko tekmovanje POPRI za osnovnošolce. Na regijsko tekmovanje se je uspelo uvrstiti le desetim najboljšim ekipam iz osrednjeslovenske regije. Med njimi so bile tri iz naše osnovne šole. Vse predstavljene ideje so bile izjemne in komisija je imela pri izboru najboljših treh zahtevno delo.  Hana Bajc, Lana Zoja Čuden,  Karin Eržen, Julija Šimenc in Estera Šparemblek so s svojim poslovnim načrtom MOJ, TVOJ, NAŠ PLANET in pitch-em prepričale komisijo, ter se kot tretje uvrstile na državno tekmovanje POPRI, ki bo 4. 4. 2023 v Novi Gorici.

Vsem iskrene čestitke ob izjemnih predstavitvah. Dekletom, ki so se uvrstile na državno tekmovanje, pa želim uspešno tudi na državni ravni.

Mentorica: Andreja Dodič