_DSC8416V soboto, 20. decembra, smo pevci nastopili na Božično novoletnem koncertu Pihalnega orkestra_DSC8440 Logatec. Koncertu filmske glasbe smo dodali vokalni del. Programu smo dodali mehkobo petja in čarobnost božično-novoletnega časa. Nastopili smo prepričljivo in s ponosom zastopali našo šolo in njeno zares bogato tradicijo zborovskega petja, kar so z navdušenimi aplavzi pozdravili tudi poslušalci, ki so do zadnjega kotička napolnili koncertno dvorano.

Na koncertu smo prvič zapeli oblečeni v nove zborovske majice, nakup je omogočil Šolski sklad, hvala. Prav posebna zahvala gre tudi staršem, saj nas je bilo kar nekajkrat treba pripeljati na večerne vaje z orkestrom in na koncert. Hvala vsem, saj ste nam tako omogočili dobre priprave.

Pevci in pevke MPZ in zborovodja Zdravko Novak
(Avtor fotografij: Blaž Korenč)