Spoštovani starši in učenci!

Šolsko leto 2016/ 17 je bogato z ustvarjanjem na mnogih področjih. Naša razmišljanja so se zbrala v novem Žvrgolaču, šolskem glasilu, ki vsako leto ujame tudi utrinke z različnih dogodkov.

Iz nagovora v Žvrgolaču:
»V letošnjem šolskem letu se je v naše šolske prostore in vse pore našega življenja vrinila misel na sedanjost, preteklost in prihodnost. Vir za ponovno razmišljanje in ustvarjanje.
Mi in naša prihodnost. Učitelji in učenci ter spremljevalci našega življenja so razmišljali z nami. Usmerjali so naše misli in mi smo jim sledili. Dano nam je bilo, da vam jih ponudimo v sliki in besedi.
Prepričani smo, da bo branje našega glasila tudi vas spodbudilo k razmišljanju o prihodnosti v vsej vaši neskončni in bogati domišljiji.
Veselimo se je vsi skupaj.
Želimo prijetno branje.«

Irena sivec- Maglica