»Obstaja tudi drug svet, ampak je v tem.« (W. B. Yeats)

V petek, 19. 1. 2018, smo se po koncu pouka v šolski knjižnici drugič v tem šolskem letu zbrali ljubitelji knjig. Tokrat smo se vživeli v zanimivo in duhovito napisano zgodbo spokanskega Indijanca Arnolda, ki skozi zanimive zaplete in dogodivščine spoznava, kakšna je njegova vloga v svetu in katerim plemenom vse pripada. Ko se njegov svet širi in ko vanj postopoma spusti tudi nove ljudi, ugotovi, da ga ti lahko pozitivno presenetijo, predvsem pa, da »…da ni važen končen izid, ampak to, kako igraš.« S tem sporoča, da je kljub oviram in nesrečnim okoliščinam vredno sanjati velike sanje in tako izbrati življenje, ki obeta več. V bralnem klubu se ponovno srečamo v petek, 3. 3. 2018, ko bo beseda tekla o romanu slovenskega avtorja, Vinka Moderndorferja, Kit na plaži. Medse še naprej vabimo vse, ki radi berete in svojo bralno izkušnjo delite z drugimi. Se vidimo!

Maruša Brenčič Nagode