pred nami so prvomajski prazniki in prvomajski počitniški teden. V teh časih  beseda počitnice zveni morda malo nenavadno, vendar vemo, da smo si jih zaslužili. Učenci, starši, učitelji. Morda jih ne bomo preživeli tako, kot smo jih vajeni, pri babicah in dedkih, na morju, v hribih, s prijatelji na igrišču…

Vseeno. Naredimo najboljše iz danega trenutka. Odpočijmo si v krogu domačih, s knjigo v roki, z ustvarjanjem, na svežem zraku z upoštevanjem varnostnih navodil. Skupaj prispevajmo k temu, da se kmalu spet vidimo v pravih šolskih klopeh.

Vsem skupaj pa nam čestitam, dragi učitelji, učenci in starši, da smo se tako hitro znali prilagoditi novi in nepredvideni situaciji. Učenci ste se zagotovo zelo osamosvojili in odgovorno opravljali svoje šolske obveznosti. Pogumno bomo nadaljevali.

Odpočijmo si, dobro smo delali. Nova navodila za delo bodo objavljena na spletni strani šole 4. 5. 2020.

Srečno in zdravo.

Pomočnica ravnateljice