Žiga Drvarič 
Dopoldanske. gov. ure:po dogovoru
Elektronski naslov: zigadr@os-tabor.si
Telefon: 01 7590 857
  
Tina Zabukovec 
Dopoldanske. gov. ure:ob petkih 3. šol. uro ( 9.50 – 10.35 )
Elektronski naslov:tinaz@os-tabor.si
Telefon:
  
Vesna Slabe 
Dopoldanske. gov. ure:po dogovoru
Elektronski naslov:vesnas@os-tabor.si
Telefon: 01 7590 866
  
Jelena Grlica 
Dopoldanske. gov. ure:
Elektronski naslov:jelenag@os-tabor.si
Telefon:01 7590 866
  
Saša Mivšek Jereb 
Dopoldanske. gov. ure:po dogovoru
Elektronski naslov:sasamj@os-tabor.si
Telefon: 01 7590 877
  
Andreja Dodič 
Dopoldanske. gov. ure:po dogovoru
Elektronski naslov:andrejad@os-tabor.si
Telefon: 

Katja Draksler
Dopoldanske. gov. ure:po dogovoru
Elektronski naslov:katjad@os-tabor.si
Telefon:01 7590 866
Jasna Habjan
Dopoldanske. gov. ure:ob ponedeljkih 2. šol. uro ( 8.45 – 9.30 )
Elektronski naslov:jasnah@os-tabor.si
Telefon:

(Visited 2.073 times, 1 visits today)