Čeprav smo se dolgo šolali na daljavo, so učenci naše šole z veseljem sodelovali v dolgoletnem projektu Simbioza SKUPNOST.

V sklopu projekta so pridno pošiljali različne recepte, ki so jih koordinatorji zbrali na enem mestu.

Recepte so prispevali vrtčevski in osnovnošolski otroci, srednješolci, starši in stari starši, ki imajo svoje recepte skrbno zapisane v svojih kuharskih knjižicah ter prihajajo iz različnih koncev Slovenije.

Koordinatorji receptov niso lektorirali, niti jih niso spreminjali, saj so želeli, da bi bili v čim bolj edinstveni.

Z največjim ponosom in veseljem Vam posredujemo Simbioza knjižico receptov.

Med njimi boste našli tudi recepte, ki so jih posredovali učenci naše šole. Pridružili pa ste se tudi starši in stari starši.

Za vse recepte, ki ste jih z veseljem delili z nami, se Vam najlepše zahvaljujemo.

Želimo, da vam recepti uspejo in vam polepšajo prihajajoče dneve.

Knjižica-receptov-Simbioza-december-2020-1.pdf

Pa dober tek!