Spoštovani starši,

nepredvidljivi in drugačni časi nas pogosto spravljajo v stiske in nove preizkušnje. Šola in z njo povezano dogajanje pri tem, žal ni izjema. Razumemo vas in vas želimo slišati. Šola je odprt prostor za dvosmerno komunikacijo, izmenjavo mnenj, pobud in tudi kritik. Zato vas iskreno vabimo, da se s svojimi mnenji, težavami, kritikami in pobudami vedno obrnete  najprej na razrednike, učeče učitelje, svetovalno službo in se dogovorite za pogovor. Skupaj, s korektno komunikacijo, ustvarimo  pogoje za razjasnitve odločitev in ravnanj. Naši učitelji so dostopni in so vam pripravljeni prisluhniti.

Uspešnost tega poziva in moje spodbude dokazujejo že izvedeni izredni roditeljski sestanki, na katerih so se izmenjala različna mnenja in izkušnje vseh deležnikov.

Prepričana sem, da bomo z odkritim pogovorom in s skupnim delovanjem uspešno rešili marsikatero težavo ali nesporazum.

Vsem skupaj želim uspešen zaključek šolskega leta.

Miša Stržinar, ravnateljica OŠ Tabor Logatec