Spoštovani starši, učenke in učenci!

Že v prejšnjih šolskih letih in tudi letos se je v naših škatlah za pozabljena oblačila, ki se nahajajo v avlah, nabralo veliko oblačil in obutve. Kljub temu, da učencem svetujemo, da vedno najprej pogledajo v te škatle, ko ne najdejo svojih stvari, se kup pozabljenih stvari ni prav dosti zmanjšal.

Zato bodo učiteljice razredne stopnje, skupaj z učenci, danes še enkrat pregledale kup pozabljenih stvari. Razredniki predmetne stopnje pa bodo ponovno napotili učence svojih oddelkov, da si še enkrat pogledajo, če ni v kupu kakšno njihovo oblačilo ali obutev.

V četrtek, 8. 12. 2022 bodo pozabljene stvari ves dan na ogled v avli razredne stopnje. Straši imajo priložnost, da  v času skupnih govorilnih ur tudi sami pregledajo pozabljena oblačila.

V naslednjem tednu pa  bomo vsa preostala pozabljena oblačila in obutev namenili v dobrodelni namen.

Priporočamo pregled pozabljenih stvari.

Lep pozrdav.