Učenci pridejo v šolo, kot običajno in se skupaj odpravimo v bazen Zapolje.

S seboj potrebujejo, kopalke, brisačo, sušilec za lase, športno opremo in čisto športno obutev.

Malico bomo vzeli s seboj. Kosilo imajo normalno, saj se v šolo vrnemo okrog 12.15.

Stroške prevoza in vstopa v bazen bomo obračunali po položnici.

Aktiv športa

Do zimskih počitnic načrtujemo še športni dan za 7., 8. in  9. razrede.

Glede na vremenske razmere, se bomo odločili ali bo to ta ali drug teden.

Učenci bodo lahko izbirali med tremi dejavnostmi:

1.SMUČANJE CERKNO:

Plačilo cca. 30,00 € po položnici

Odhod izpred šole ob 7.20, prihod pred šolo med 15.30 in 16.00

Obvezna čelada, rokavice, smučarska očala in smučarski kombinezon.

Na dejavnost smučanje, naj se prijavijo učenci, ki samostojno smučajo in samostojno uporabljajo naprave na smučišču.

Šolsko malico bomo vzeli s seboj. Učenci- smučarji ta dan ne bodo imeli kosila, prav tako ne šolskega prevoza. V šolo in iz šole, jih pripeljete starši.

Učenci naj imajo s seboj dodatno hrano in pijačo (čaj) ali pa nekaj denarja, da si lahko kupijo v koči na smučišču.

2. POHOD DO ZAPOLJA IN UPORABA DVORANE V ZAPOLJU:

Učenci pridejo v šolo, kot običajno in gredo peš do Zapolja, tam imajo na voljo dvorano za športne igre.

Plačilo cca 6,00 € za prevoz v šolo in uporabo dvorane.

Učenci naj imajo dobro zimsko obutev za pohod in pa čisto obutev in športno opremo za igre v dvorani Zapolje.

Učenci se vrnejo v šolo do 12.30 in imajo normalno kosilo in šolske prevoze domov.

3. TEK NA SMUČEH

Brezplačno

Učenci naj imajo dobro nepremočljivo obleko za tek na smučeh.

Kdor ima svojo tekaško opremo (čevlji, smuči, palice), naj jo prinese v šolo. Ostali učenci bodo opremo (smuči, palice, tekaške čevlje) dobili v šoli.

Tekli bomo na tekaških progah na Sekirici.

Malico dobijo v šoli, kosilo in šolski odvozi bodo potekali normalno.

AKTIV športa