Danes smo se zbudili v megleno in vetrovno jutro. Kljub temu smo pet ur vztrajali na smučeh in preizkusili tudi najzahtevnejše strmine. Osvojili smo veliko novih gibov in zelo napredovali. Po kosilu smo osvežili poznavanje FIS pravil in s testom preizkusili svoje znanje. Po večerji bomo razmislili o zabavnem programu, s katerim si bomo popestrili jutrišnji večer.

Tu si lahko preberete še nekaj vtisov:
“Drugi dan šole v naravi je bil naporen. Vsi veliko smučamo in napredujemo.”

“Drugi dan šole v naravi je bil zelo vznemirljiv, saj smo se peljali po progi 4, ki je bila označena z rdečo barvo. Komaj sem presmučala to progo. Večkrat sem se ustavila, ampak sem vseeno šla naprej. Mislim, da bo jutri lažje, saj bolj zahtevno ne more biti.”

“Zjutraj, ko smo vstali, smo si privoščili dober zajtrk. Učitelji so nam podali nadaljnja navodila. Odpravili smo se na smučišče. Ogreli smo se s štafetnimi igrami, potem pa zares! Na smučišču smo si privoščili malico in nadaljevali s smučanjem. Po kosilu je sledil počitek, nato smo pisali kviz.”

“Danes je bilo zelo zabavno. Prvič sem se peljal s sedežnico.”

Pošiljamo vam hladne zimske pozdrave s Kop!