24. septembra se je naša šola spremenila. V učilnicah ni bilo več stolov in miz in vsepovsod se je slišala glasba. Seveda, bilo je plesno popoldne za vse krajane. Po skupnem ogrevanju smo pohiteli na različne plesne delavnice. Dobro smo se prepotili na hip hopu, spoznali smo balet, plesali smo salso, pomigali z boki pri trebušnih plesih, se skoraj na glavo postavili na breakdancu in se s trakovi in žogami ukvarjali na ritmični gimnastiki. Učili smo se tudi osnove sambe, najmlajši pa so plesali ples z osnovami popa. Za vsakega se je nekaj našlo. Da pa se ne bi prehitro zaključilo, smo se vsi udeleženci naučili en skupen ples. Na koncu smo se posladkali še z mafini, saj smo morali nadomestiti energijo. Prireditev je imela dobrodelni pridih. Z vašimi prispevki smo zbrali 292,00 eur, ki bodo namenjeni otrokom iz socialno šibkih družin za poplačilo dnevov dejavnosti, šole v naravi ali plavalnih tečajev.     Hvala v našem imenu in v imenu otrok.

Mateja Podgornik